505-929-389, 793-157-222 btdm.kontakt@gmail.com

Usługi ogrodnicze

Świadczymy kompleksowe usługi ogrodnicze. Działamy w tej branży nieprzerwanie od wielu lat, mogąc się pochwalić dużym doświadczeniem, umiejętnościami, wiedzą i setkami wykonanych usług. Z przyjemnością zrealizujemy je również dla Państwa. W tym celu zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem i wybraniem tego, co jest Państwu potrzebne.

Dlaczego warto powierzyć zakładanie trawników profesjonalistom?

To proste – ponieważ doskonale się znamy na swojej pracy. Jej efektem będzie trawnik, o jakim od dawna Państwo marzyli. Piękny, mocny, zdrowy i miękki niczym perski dywan. Trawnik, który stanie się ozdobą Państwa ogrodu oraz ulubionym miejscem do wypoczynku oraz zabaw dla dzieci. Zakładanie trawników to jednak coś więcej niż tylko sianie dobrych gatunków trawy na odpowiednio przygotowanym gruncie. To również szereg innych prac, dzięki którym trawnik pozostanie nienagannie piękny przez długi czas.

Jakie usługi ogrodnicze realizuje nasza firma?

Zakładanie trawników

Zakładamy eleganckie, zdrowe i silne trawniki w miejsce przypadkowo zasianych gatunków traw. Piękna soczysta zieleń, duża wytrzymałość, a do tego brak chwastów oraz innych samosiejek, psujących estetykę zielonego dywanu.

Pielęgnacja krzewów

Nasze usługi ogrodnicze to również przycinanie, modelowanie i ogólna pielęgnacja krzewów, roślin ozdobnych, thuj oraz pozostałych iglaków. Dzięki nam, rośliny na nowo odzyskają swoją atrakcyjność i przybiorą zupełnie inny, nieznany do tej pory kształt. Staną się prawdziwą ozdobą ogrodów, przyciągając uwagę i budząc zachwyt wśród wszystkich, którzy je zobaczą.

Opryski roślin

Zapewniamy skuteczną ochronę wszystkim gatunkom roślin. Stosujemy opryski roślin przy pomocy dedykowanych preparatów o dużej skuteczności, a jednocześnie bezpiecznych dla ludzi, zwierząt domowych i roślin ogrodowych.

Koszenie trawników

Koszenie trawy można zaliczyć od jednej z najbardziej podstawowych prac ogrodowych. W przypadku naprawdę dużych powierzchni, koszenie trawy może okazać się bardzo czasochłonne i męczące. Dzięki temu że dysponujemy odpowiednim sprzętem ogrodniczym, możemy je wykonać szybko i dokładnie.

Jak wykonujemy usługi ogrodnicze?

Na roślinach znamy się jak mało kto. Dlatego wykonujemy wybrane usługi ogrodnicze zgodnie z kalendarzem ogrodnika. Co to oznacza? Przycinanie wybranych gatunków roślin wykonujemy wtedy, kiedy jest najlepszy dla nich czas. Dotyczy to wszystkich wykonywanych przez nas prac. Dbamy nie tylko o to, aby mogli Państwo cieszyć swoje oczy widokiem zadbanych roślin, ale również o to, aby stworzyć dla nich najlepsze warunki do rozwijania się. Aby stanąć na wysokości Państwa oczekiwań, a jednocześnie zapewnić swojej pracy należycie wysoką jakość, pracujemy wyłącznie na profesjonalnych narzędziach ogrodniczych renomowanych firm.

Ich zaletą jest bardzo duża trwałość i wytrzymałość na intensywną eksploatację. Umożliwia nam to terminowe wykonanie pracy bez ryzyka niespodziewanych awarii oraz przestojów. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, a także firmy, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, a także jednostki samorządowe odpowiedzialne za utrzymanie zieleni w przestrzeni publicznej.